Cześć,

Fundacja Ogrody Przyszłości powstała z inicjatywy Moniki Laksa, która wraz z Aleksandrą Pilar i Agatą Czen dnia 21 grudnia 2020 roku ustanowiły akt założycielski organizacji. Do naszego zespołu w międzyczasie dołączyły kolejne niezwykłe kobiety: Iwona GałuzaJagoda Maria Barchańska oraz Agnieszka Stec.

Każda z Nas jest inna i zarówno w życiu prywatnym oraz zawodowym zajmuje się zupełnie czymś innym, ale dzięki temu tworzymy spójny team.  Jesteśmy zespołem wspaniałych kobiet z pasją do natury, do ekologii, no i przede wszystkim do Lawendy;-).  Łączy nas troska o przyszłość naszej planety. Zależy nam aby miasta, osiedla, podwórka w których żyjemy zaczęły pachnieć, bzyczeć, nabierać kolorów od kwiatów oraz zapraszać przez to naszych skrzydlatych sprzymierzeńców do siebie.  Tylko dzięki świadomemu działaniu oraz wspólnej pracy jesteśmy w stanie zmieniać swoje małe okolice.

Jeśli jesteś podobna do Nas i chciałabyś wstąpić do naszej fundacji bądź działać pod naszym patronatem w swojej okolicy, miejscowości to śmiało do Nas napisz: fundacja.ogrodyprzyszlosci@gmail.com.